ГоловнаНовиниВесільні та святкові короваї: традиції...

Весільні та святкові короваї: традиції щастя для кожного

Цікавеньке

21.09.2021

Весільні традиції постійно змінюються – одні йдуть в минуле, інші підстроюються відповідно до сучасних запитів. Однак обряд з короваєм практично не зазнав змін. Сьогодні, як і віки тому, молодята відламують шматочок короваю, щоб визначити головного в родині: чий окраєць буде більший, той і стане головувати. Часто наречена хитрує, і навмисно відриває шматочок поменше – показуючи свою повагу до чоловіка.

Коровай "Сплетіння долі"

Краса цього святкового хліба безперечна! Він високий, з рум’яними боками та оздоблений різноманітними прикрасами з тіста. І кожна деталь має своє значення. Наприклад, кільця асоціюються з одруженням та коханням, голуби або лебеді символізують вірність, колоски означають родючість та достаток, троянда символізує жіночість, а калина – єднання та любов.

У стародавні часи випікався один коровай, який був призначений для зустрічі молодих в будинку нареченого. Однак вважалося, що кожен гість мав скуштувати весільний хліб, оскільки він був символом удачі і благополуччя.

Коровая "Пахощі літа"

Сьогодні при організації весіль з великою числом запрошених, у молодят може виникнути питання щодо кількості короваїв: один чи більше? Цілком вистачить одного, адже гості візьмуть собі не по величезному шматку, а лише маленький шматочок. До того ж, на сьогодні є ще одна актуальна традиція: гості дарують подарунки або гроші в обмін на шматок короваю.

Коровай "Лебеді кохання"

Де замовити весільний коровай, щоб мати впевненість щодо його якості, краси та смаку? Дружня команда професіоналів «Перший Хліб»™ рада запропонувати молодятам Чернівців та прилеглих територій святкову випічку на будь-який смак. Ми гарантуємо, що коровай буде спечено з якісних інгредієнтів, а його ошатне оздоблення стане прикрасою кожного весілля. Вага короваїв складає від 1 до 5 кілограмів, тож, молодята можуть обрати його розмір згідно з кількістю гостей.

Коровай "Сплетіння долі"

Обираючи весільний та святковий коровай від «Перший Хліб»™, ви обираєте найкращі традиції для вашого свята!

Подiлитися

Можливо вам буде цікаво

Цікавеньке

Оновлена лінійка батонів ЧХК

14.04.2021 Читати

Цікавеньке

Оновлений магазин при заводі

14.04.2021 Читати

Цікавеньке

Результати розіграшу акції «Перший хліб»™

25.06.2021 Читати