ГоловнаНовиниВесільні та святкові короваї: традиції...

Весільні та святкові короваї: традиції щастя для кожного

Цікавеньке

21.09.2021

Весільні традиції постійно змінюються — одні йдуть в минуле, інші підстроюються відповідно до сучасних запитів. Однак обряд з короваєм практично не зазнав змін. Сьогодні, як і віки тому, молодята відламують шматочок короваю, щоб визначити головного в родині: чий окраєць буде більший, той і стане головувати. Часто наречена хитрує, і навмисно відриває шматочок поменше – показуючи свою повагу до чоловіка.

Коровай "Сплетіння долі"

Краса цього святкового хліба безперечна! Він високий, з рум’яними боками та оздоблений різноманітними прикрасами з тіста. І кожна деталь має своє значення. Наприклад, кільця асоціюються з одруженням та коханням, голуби або лебеді символізують вірність, колоски означають родючість та достаток, троянда символізує жіночість, а калина – єднання та любов.

У стародавні часи випікався один коровай, який був призначений для зустрічі молодих в будинку нареченого. Однак вважалося, що кожен гість мав скуштувати весільний хліб, оскільки він був символом удачі і благополуччя.

Коровая "Пахощі літа"

Сьогодні при організації весіль з великою числом запрошених, у молодят може виникнути питання щодо кількості короваїв: один чи більше? Цілком вистачить одного, адже гості візьмуть собі не по величезному шматку, а лише маленький шматочок. До того ж, на сьогодні є ще одна актуальна традиція: гості дарують подарунки або гроші в обмін на шматок короваю.

Коровай "Лебеді кохання"

Де замовити весільний коровай, щоб мати впевненість щодо його якості, краси та смаку? Дружня команда професіоналів «Перший Хліб»™ рада запропонувати молодятам Чернівців та прилеглих територій святкову випічку на будь-який смак. Ми гарантуємо, що коровай буде спечено з якісних інгредієнтів, а його ошатне оздоблення стане прикрасою кожного весілля. Вага короваїв складає від 1 до 5 кілограмів, тож, молодята можуть обрати його розмір згідно з кількістю гостей.

Коровай "Сплетіння долі"

Обираючи весільний та святковий коровай від «Перший Хліб»™, ви обираєте найкращі традиції для вашого свята!

Подiлитися

Можливо вам буде цікаво

Цікавеньке

Оновлена лінійка батонів ЧХК

14.04.2021 Читати

Цікавеньке

Результати розіграшу акції «Перший хліб»™

25.06.2021 Читати

Цікавеньке

Оновлений магазин при заводі

14.04.2021 Читати