Чому хлiб?

Напевно, досить часто кожен з нас задає собі питання, чому та чи інша компанія займається тим чи іншим промислом? Як визначити, чи корисну справу робиш ти? Чи справді твої зусилля йдуть немарно? З Чернівецьким хлібокомбінатом відповідь на ці питання очевидна. Наша мудрість, досвід і вправність у випіканні хліба лягла в основу традицій, що вже впродовж 65 років радують жителів Буковини!

Старовинна рецептура виготовлення хліба є запорукою високої якості та смакових властивостей наших продуктів. Свідченням цього є постійно зростаючий попит і численні позитивні відгуки наших покупців. Та це ще не все, люди обирають продукцію Чернівецького хлібокомбінату не просто за смаковими якостями, а ще керуючись емоціями, спогадами про запах і тепло, про ласкаві бабусині руки, які щодня дарували хліб. І не було нічого смачнішого на світі, ніж гаряча скоринка щойно спеченого в печі хліба.

Ми наслідуємо і відновлюємо давні традиції випікання хліба, доповнюємо старовинні рецепти новітніми технологіями випікання й отримуємо хліб, в який вкладені душа і цінність успадкованого!

ЧОМУ МИ?

Більше 60 років на ринку

Більше 60 років на ринку

Більше 500 працівників

50 власних торгових точок

1500 торгових точок щоденно отримують продукцію Чернівецького хлібокомбінату

Вся продукція виготовляється згідно вимог чинної нормативної документації без консервантів, фарбників, штучних домішок та розпушувачів